O nas

Witamy na stronach FluidControl Sp. z o.o. firmy specjalizującej się w budowie energooszczędnych układów pompowych VDH, nowoczesnych systemów sterowania pompami oraz dostawą pomp, armatury, elementów AKPiA dla przemysłu oraz przedsiębiorstw wodociągowych.

Od ponad 10 lat nasi pracownicy są związani z firmą, która obecnie nosi nazwę Lowara Vogel Polska Sp. z o.o. i na bazie jej autoryzacji produkujemy zestawy pompowe VDH oparte na dokumentacji austriackiej firmy Vogel Pumpen.

W dziedzinie inżynierii pompowej współpracujemy tylko z firmami z grupy Xylem : Lowara, Vogel Pumpen oraz Flygt.

W segmencie napędów elektrycznych, aparatury łączeniowej oraz elementów AKPiA reprezentujemy firmę Danfoss.

W zakresie armatury przemysłowej, wodnej i ściekowej naszym partnerem jest SOCLA z Watts Industries Polska.

Nie zamykamy się w doborze urządzeń typowych, staramy się rozpatrywać wszelkie możliwe warianty doboru i modyfikacji urządzeń tak aby obecne i przyszłe ich użytkowanie było nie tylko bezusterkowe ale przede wszystkim energooszczędne.

Nasza kadra od lat zdobywa doświadczenie poprzez liczne realizacje trudnych zagadnień pompowych, wspierane wiedzą ze szkoleń oraz otwartością na nowe rozwiązania techniczne.

Oferta nasza obejmuje kompleksową obsługę wszelkich zagadnień związanych z pompowaniem wody, ścieków oraz innych mediów roboczych niezbędnych do poprawnego przebiegu procesu technologicznego począwszy od wykonania projektu poprzez realizację aż do odbioru końcowego.

Nasze motto:      - energooszczędne technologie.

Nasza dewiza:    - dobór urządzeń odpowiadających potrzebom klienta.

Nasz atut:             - doświadczenie poparte licznymi realizacjami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy

Zespół FluidControl.